داستان مرشن

داستان مرشن ، داستان خانواده ایست که عاشق هم هستند.

مرشن از سال 1399 کار خود را شروع کرده است و کماکان یکی از معتبرترین مرجع‌های آموزش مهارت‌ها و تخصص‌های صنعت چوب است. مرشن در این مدت بیش از 600 دانشجو تربیت کرده است. دوره‌های حضوری و غیرحضوری مرشن ، جایی است که علاقه‌مندان به دنیای چوب، جویندگان کار، مهارت و همه آن‌هایی که می‌خواهند از قافله‌ی تغییرات سریع دنیای امروز عقب نمانند، می‌توانند هر زمان که اراده کنند سر کلاس درس‌های تخصصی ما بنشینند.

 

محمد مرتضوی و رویا روشن ، بنیان‌گذاران مرشن توانسه اند مجموعه‌ای را گرد هم بیاورد که از ترکیب آموزش، مهارت و کارآفرینی، فراتر از تئوری و جزوه‌های آموزشی، یک محصول واقعی بسازد. ترکیب مهارت‌آموزی و به‌روز بودن آموزش‌های مرشن برای تمام دانشجویان این مجموعه، به یک نتیجه دلچسب ختم می‌شود: راه‌اندازی کسب‌وکار یا استخدام در بهترین مجموعه های کارگاهی و فنی ایران.

 

مرشن چه میکند؟

مرشن با شناسایی تغییرات در حوزه چوب و دکوراسیون و نیاز روزافزون جامعه ایران به مهارت‌هایی چون سی ان سی و طراحی 3dsmax کار خودش را شروع کرد، اما با پیش رفتن، کسب تجربه، گرفتن بازخورد از دانشجویان و یاری گرفتن از اساتید متخصص این حوزه، به عرصه‌های بزرگتر و جذاب‌تری مانند آموزش‌های مرتبط با راه‌اندازی کسب‌و‌کار های حوزه چوب، اصول مدیریت و بالا برد سود کسب و کار ها، آموزش نیازمندی‌های مدیریتی کسب‌وکارها، تیم‌سازی، توسعه کسب‌وکار و … پا گذاشت. درحال حاضر دوره‌های آموزشی مرشن در سه حوزه سی ان سی، 3dsmaو راه‌اندازی کسب‌وکار، به‌صورت حضوری و غیرحضوری با پذیرش دانشجو از سراسر ایران برگزار می‌شود.

مرشن به چه فکر میکند؟

ما در چه جهانی زندگی می‌کنیم؟ در یک دنیای ایستا و رخوت‌زده و سراسر سکون؟ یا یک دنیای دینامیک و پویا و «همیشه در حال حرکت»؟ اگر شما هم مثل همه‌ی آن‌هایی که با مجموعه آموزشی مرشن ، همدل و همفکر هستند، فکر می‌کنید پاسخ این سوال پویایی و «همیشه در حرکت بودن» است، باید بدانید که همراه شدن و هم‌حرکت شدن با یک دنیای در حال حرکت، یک شرط اساسی دارد: شما هم باید مدام در حال حرکت باشید. شما نباید حتی برای یک روز توقف کنید. ما در مجموعه مرشن معتقدیم برای هم‌نفس شدن و هم‌ریتم شدن با این دنیای «همیشه در حرکت» باید خودتان را به مهارت‌های تازه و نو مجهز کنید. باید هر روز برای یادگیری تجربه‌های تازه، ذهن‌تان را به روی نوآوری و خلاقیت گشوده نگه دارید. باید با ما همفکر باشید که دنیای مدرنی که بر پایه فناوری و نوآوری به پیش می‌رود، شهروندانی یادگیرنده و خلاق می‌خواهد. با یادگیری و خلاقیت، دیگر چیزی به نام بیکاری و عدم امنیت شغلی وجود نخواهد داشت. این روزها همه به دنبال آدم‌های متخصص و ماهر می‌گردند، تخصص ما در مرشن ، ساختن چنین شهروندانی است؛ شهروندانی ماهر، خلاق، یادگیرنده و آماده برای ورود به یک دنیای درحال‌حرکت.

چشم‌انداز مرشن چیست؟

مرشن می‌خواهد بزرگترین و معتبرترین مرجع آموزش‌های صنعت چوب و دکوراسیون باشد که روی اینترنت و ابزارهای دیجیتال بنا شده و روزبه‌روز هم در حال بزرگتر شدن است. مجموعه آموزشی مرشن تلاش دارد، شهروندان ایرانی هزاره سوم را به تخصص‌ها و مهارت‌های حیاتی این هزاره مسلح کند تا در دنیایی که مفهوم شغل، کار و استخدام هر روز دستخوش تغییر می‌شود، مطمئن باشند همگام و همراه این دنیا قدم خواهند برداشت و از زیبایی‌ها و ارزش‌های آن بی‌نصیب نخواهند ماند.

پلی میان آموزش و بازار کار

مرشن ، دانشجویان خود را تا رسیدن به بازار کار همراهی خواهد کرد. به‌عبارتی ما معتقدیم اگرچه هر فرد متخصصی می‌تواند وارد بازار کار شود، اما به دلیل تغییرات و دگرگونی‌های بازار کار، دسترسی به بهترین موقعیت شغلی متناسب با مهارت‌های افراد، کمی مشکل و پیچیده است. ما در مرشن تلاش داریم با پیوند زدن آموزش به بازار کار، این معضل قدیمی را حل کنیم. آزمون‌های تخصصی در پایان دوره‌های آموزشی مرشن ، راهی است برای ساختن رزومه و تاییدیه‌های شغلی .

آنچه در بخش آموزش های مرشن نصیب شما می شود

دستاورد مرشن

مرشن بعد از 2 سال فعالیت افتخار دارد که در وبسایت‌های مرشن cnc و مرشن 3dsmax بیش از 4 هزار نفر را به طور مستقیم و غیر مستقیم، رایگان و با هزینه آموزش دهد و مشخصا 500 متخصص را تا کنون تحویل جامعه‌ی کسب و کار ایران دهد. این رقم در مقایسه با تعداد استارتاپ‌هایی که در شتابدهنده‌های دولتی و خصوصی با بودجه‌های سالانه میلیاردی راه‌اندازی می‌شود، بسیار چشمگیر است.